Přihlásit 

Akvaristické fórum - Téma: Přemnožení

Příspěvků: 1-12 z celkem 12   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

14.02.2011 18:56 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Přemnožení
Odpověď na příspěvek vložený 13. 02. 2011, 17:52:19 uživatelem honzales
Fotka uživatele
muž atin
Předmět: Přemnožení
ale zalezi aj na zverimexoch. netreba ich vsetky hadzat do jedneho vreca. ja osobne poznam 2 velmi kvalitne, odkial kupujem ryby. musim sa sice trochu nacestovat, jedna je odomna 40 km a ta druha 80 km, ale mam 100% istotu ze si domov nezavleciem ziadnu chorobu ;-) ale na druhej strane je pravda ze vo vsetkych ostatnych co poznam by som si rybu urcite nekupil :smile:
13.02.2011 17:52 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Přemnožení
Odpověď na příspěvek vložený 13. 02. 2011, 17:35:45 uživatelem Kema
Fotka uživatele
muž honzales
Myslel jsem si jako vetsina ze tim postovnim se to moc nevyplati.to je docela pekny.ps. jsem stejnyho nazoru jako ty ,ryby a vse jen od chovatelu nebo z burzy.z akvaristiky bych se asi bal,kdyz to clovek vidi jak to tam lezi.:smile:
13.02.2011 17:50 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Přemnožení
Odpověď na příspěvek vložený 13. 02. 2011, 17:35:45 uživatelem Kema

muž Sturdík
Já to řeknu takhle. Já osobně bych si na aukru nekoupil žádné ryb apod. le od lidí, které znám odsud a vidím jejich akvária tak jo. Taky bych kupoval na burzách a u chovatelů ale co chceš dělat v Prostějově? :D Tady jsou jen zverimexy. :-(
13.02.2011 17:35 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Přemnožení
Odpověď na příspěvek vložený 13. 02. 2011, 16:56:59 uživatelem Sturdík
Fotka uživatele
muž Kema
Já na Aukru prodávám krevetky a ryby už dlouho. Krevetky posílám i poštou pokud je na to vhodné počasí. Ryby neposílám, ale zdarma je rozvezu po celém okrese Teplice.
Zájemců je celkem dost.
V akvaristice bych si ryby nekoupil. To si raději zajdu k chovateli nebo na burzu.
A pokud jde o to poštovné - tak například jedna krevetka u mě stojí 15,- Kč a poštovné je 75,- Kč.
Při koupi 20 krevetek by to celé stálo 375,- Kč a za to v akvaristice koupíte maximálně 10 kousků toho samého druhu krevetky. Takže asi tak :smile:
13.02.2011 17:12 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Přemnožení
Odpověď na příspěvek vložený 13. 02. 2011, 17:02:39 uživatelem honzales
Fotka uživatele
žena Aluša
Ahoj, taky jsem tuhle radost řešila. Dala jsem inzerát a rozdala jsem je těm, kteří si pro ně přijeli. Viděli co berou, odkud berou a kolik. Nebylo to na první inzerát, ale nakonec to dopadlo snad pro všechny dobře.pozdrav

13.02.2011 17:02 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Přemnožení
Odpověď na příspěvek vložený 13. 02. 2011, 16:56:59 uživatelem Sturdík
Fotka uživatele
muž honzales
ono by neskodilo si i podat inzerat.urcite by se ti nekdo ozval kdo by je chtel.:smile:
13.02.2011 16:56 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Přemnožení
Odpověď na příspěvek vložený 13. 02. 2011, 16:44:59 uživatelem Kema

muž Sturdík
Kema? Máš něco proti mě? Já neříkám, že jeho krunýřovci jsou nemocní. Jen říkám, že já osobně bych si přes aukro nic nekoupil. Za 1. platíš poštovné, 2. moho být nemocné. V akvaristice mohou být taky nemocné ale aspoň vidíš, že mají ploutve zatím co jeho krunýřovci nikdo nevidí a nemůže určit jaké mají vady. Chápeš? A místo toho aby si tu někoho kritizoval tak radši kritizuj sám sebe, protože platit na aukru 120 Kč za poštovné a třeba místo 50 krunýřovců ti přijde jeden a nemocný, tak to snad nemá cenu. Zatímco v akvaristice vidíš kolik ti toho dávají.!
13.02.2011 16:44 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Přemnožení
Odpověď na příspěvek vložený 13. 02. 2011, 12:50:35 uživatelem Sturdík
Fotka uživatele
muž Kema
To je fakt. Na Aukru je raději neprodávejte.
Co kdyby je náhodou někdo koupil - to by jste mohl
nakazit jeho ryby - určitě jsou ty vaši sumci nemocní. Strudík to ví. On na Aukru raději nic nekupuje.
Chodí si pro ryby do akvaristiky - tam jsou prej zdravý :-D :-D :-D :-D :-D :-D
13.02.2011 13:02 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Přemnožení
Odpověď na příspěvek vložený 13. 02. 2011, 12:50:35 uživatelem Sturdík
Fotka uživatele
muž honzales
Ahoj.presne tak.zajdi do akvaristiky a nejdric se podivej jestli je maji v nadrzich. a pak se zeptej.mne se takhle povedlo zrovna tohle pondeli zbavim premnozenych.a jeste jsem koukal co jsem za to dostal.urcite za optani nic nedas.
13.02.2011 12:50 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Přemnožení
Odpověď na příspěvek vložený 13. 02. 2011, 12:27:55 uživatelem Matt_LeBlanc

muž Sturdík
Skus jít do nejblížší akvaristiky a sus jim to tam nabídnout. Zadarmo to vezme každý někdo i za nějaký drobný. No na aukru se to taky dá prodat ale já osobně bych to tam nekoupil. Nevíte jestli jsou zdravotně v pořádku a + se ještě platí poštovné. :-) Nejlepší nápad je akvaristika. ;-)
13.02.2011 12:45 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Přemnožení
Odpověď na příspěvek vložený 13. 02. 2011, 12:27:55 uživatelem Matt_LeBlanc
Fotka uživatele
muž Kema
Nabídněte rybky například na Aukru.
13.02.2011 12:27 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Přemnožení
Fotka uživatele
muž Matt_LeBlanc
Chtěl bych se zeptat jak mám vyřešit přemnožování ryb v akváriu. Po založení akvária se mi potěr od ancistrusů objevuje skoro každý měsíc. Většinou se narodí jen pár jedinců, jeden maximálně tři. Ale jestli to takhle půjde tak jich budu mít v akváriu padesát. Už teď mi přijde, že jich tam mám strašně moc. Sice jsou různě zalezlý, ale i tak. Je šance, že je ode mě odkoupí nějaká akvaristika? Řeší, nebo řešil někdo podobný problém? Díky za odpovědi

Příspěvků: 1-12 z celkem 12   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Vyhledávání ve fóru:

Tématické okruhy:

Poslední související příspěvky v diskusním fóru

Nápověda

© AQUAPAGE.cz - akvárium a my

RSS RSS
Fórum Názory a připomínky
Chyby a vývoj Hlášení chyb
O webu O webu
Ochrana osobních údajů Zásady ochrany osobních údajů
Aquapage na facebooku Podpořte nás na facebooku TOPlist