Aquatic forum
 Přihlásit 

Akvaristické fórum - Téma: Paví očko - potěr

Příspěvků: 1-5 z celkem 5   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

20.06.2010 00:26 Okruh: Rozmnožování ryb > Téma: Paví očko - potěr
Odpověď na příspěvek vložený 19. 06. 2010, 19:18:20 uživatelem Aluša
Fotka uživatele
muž troll
Předmět: jaké máte zkušenosti z odchovem?Poraďte prosím
Nemohu jinak než souhlasit s Alušou:-)když už pane provokatére řešíte češťynu a opravvujete lidi tak opravte hlavně sám sebe.Začněte psát k věci a odpuste si své narážky:-). Jinak mam cca 2 měsice založené aq a mam v něm 3 samičky silver moll a 3 samičky pavích ok a co mam dělat s potěrem vůbec nevím.Počet prďat už ani nejde odhadnout kolik jich tam mám.Můj odhad je něco mezi 50-80ks ale je dost možné, že klidně i víc.Stačí ty plovoucí rostlinky a jávský mech,když tam hodíš tak je uplně vystaráno, protože do něj se na malý vůbec nedostanou."Problém" s tím ,že mi žrali prcky byl cca po 2 vrzích vyřešen přestal být o ně zájem a navíc se jedná o první minutky života rybky a pak už zdárně umí vzít čáru. :-D Přeji mhnoho úspěchů a zároveň říkám pozor na to množí se rychle a ve zverákách je kolikrát už nechtějí.
19.06.2010 19:18 Okruh: Rozmnožování ryb > Téma: Paví očko - potěr
Odpověď na příspěvek vložený 15. 06. 2010, 23:16:49 uživatelem Kobra
Fotka uživatele
žena Aluša
Úmysl byl chvályhodný, provedení se ne zcela podařilo. Když jsou plovoucí rostliny, není třeba přelovovat, v tom množství vždy dost potěru přežije a jak bylo napsáno ti nejsilnější vydrží.

K té češtině - tímto problémem tu trpí velké procento zaregistrovaných, s tím už my moc
nenaděláme, kdy to nezvládli učitelé ve školách. Tak si odpusťme silné výrazy a buď tiše trpme, nebo vytýkejme s taktem. Všichni děláme chyby, jak v češtině, tak v akvaristice a i špatný češtinář může být dobrý akvarista :smile:
15.06.2010 23:16 Okruh: Rozmnožování ryb > Téma: Paví očko - potěr
Odpověď na příspěvek vložený 15. 06. 2010, 22:11:39 uživatelem provokatér administrátor
Fotka uživatele
muž Kobra
Teda tohle přečíst byl zážitek.:smile: Já nechával potěr vždy svému osudu bez porodniček.Přežije ten nejsilnější.;-) A bylo jich hodně.:-) Ale jinak Provokouš má jistě pravdu,tak jej poslechni.palec
15.06.2010 22:11 Okruh: Rozmnožování ryb > Téma: Paví očko - potěr
Odpověď na příspěvek vložený 15. 06. 2010, 22:05:24 uživatelem luciesaresova

muž provokatér administrátor
Úááááá to je jazyková zrůda!!!!!!!!!!!!!!!!!Samice odrodiliiiii - jéjé. No 26 stupňů na malá oka a ještě bezpochyby zhusta krmená a bez výměny vody....no co dodat....
15.06.2010 22:05 Okruh: Rozmnožování ryb > Téma: Paví očko - potěr

luciesaresova
Ahoj mám cca 30 maličkých pavích oček je to z 3 vrhů nejstarší sou týden normálně samice odrodili v porodničce a jelikož potěru bylo hodně přendala sem potěr po dvou dnech do malího akvárka s plovoucíma rostlinkama úřendala sem je tam převčírem včera sem vytáhla první mrtvolku a dneska další 3 nevím co dělám špatně nebo jestli to dělám špatně ale mají v akvárku teploměr voda má 26 stupňů krmím rozdrobenýma vločkama na dně není teda žádný štěrk nebo něco podoného je tam daná vzduchování (hodně jemný a není puštěný na plno proč mi ty rybyčky chcípají?Voda byla daná z akvária kde se narodili takže v tom by asi neměl být problém poradí mi někdo co s tím?Jaké máte zkušenosti s odchovem pavích oček kolik procent z narozenýho potěru odchováte?Jak dlouho zhruba trvá než je můžete dát zpátky mezi dospělce?

Příspěvků: 1-5 z celkem 5   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Vyhledávání ve fóru:

Tématické okruhy:

Poslední související příspěvky v diskusním fóru

Nápověda

© AQUAPAGE.cz - akvárium a my

Partnerské weby

Atlas zvířat
RSS RSS
Fórum Názory a připomínky
Chyby a vývoj Hlášení chyb
O webu O webu