Aquatic forum
 Přihlásit 

Akvaristické fórum - Téma: Vrah v akvárku

Příspěvků: 1-10 z celkem 10   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

19.04.2009 20:01 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Vrah v akvárku
Odpověď na příspěvek vložený 18. 04. 2009, 23:41:36 uživatelem rotvice
Fotka uživatele
žena Lenka
Předmět: Vrah v akváriu
Opravdu si spíš myslím, že bojovnice, je v koutku, protože si na čichavce netroufne a ani nemá důvod. Samečky malých pavích ok může zabíjet proto, že je považuje za rivaly, chrání si svoje teritorium.
18.04.2009 23:41 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Vrah v akvárku
Odpověď na příspěvek vložený 18. 04. 2009, 09:15:23 uživatelem Lenka

žena rotvice
A je klid, už tam nemám malé rybky, nikdo už neuhynul, nemoc to snad zaplať pánbůh nebyla. Asi to fakt ale dělali ti čichavci, když je pozoruju, jsou nejvíc aktivní a občas někoho provokují. Beťák je pořád někde schovanej, bezproblémová ryba. Takže doplním akvárko párkem něčeho většího a bude. Díky všempozdrav
18.04.2009 09:15 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Vrah v akvárku
Odpověď na příspěvek vložený 17. 04. 2009, 21:39:59 uživatelem Tess
Fotka uživatele
žena Lenka
Souhlas, na téměř 100% bojovnice, čichaci perleťoví jsou mírumilovné ryby.
17.04.2009 21:39 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Vrah v akvárku
Odpověď na příspěvek vložený 17. 04. 2009, 21:01:07 uživatelem rotvice
Fotka uživatele
žena Tess
Je to podle mě na 87% bojovnice. Ty jsou dost agresivní, okusují ploutve a které ryby zabíjejí nejvíce jsou nejdříve paví očka.:-(
17.04.2009 21:01 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Vrah v akvárku
Odpověď na příspěvek vložený 17. 04. 2009, 17:23:17 uživatelem Gregor administrátor

žena rotvice
Předmět:
No, tak to asi fakt bude nemoc, jaká? Toť otázka, dnes odpoledne mi uhynula jedna plata balónová, byla schovaná na dně, pak si lehala na bok, přišlo mi, že má trochu zarudlou kůži v oblasti žáber, snažila jsem se to nafotit, ale na obrázku to není poznat. Tak nevím, jak to řešíte, když zjišťujete, jestli není akvárko "nemocné"? Já jsem kdysi řešila nanejvýš tak bílý tečky, tam byla diagnózna celkem jasná... Myslela jsem si, že když si pořídím "nenáročné" rybky, tak to bude bez problémů... Ach jo.

17.04.2009 17:23 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Vrah v akvárku
Odpověď na příspěvek vložený 17. 04. 2009, 15:27:30 uživatelem rotvice
Fotka uživatele
muž Gregor administrátor
Předmět:
zkus udělat fotky
17.04.2009 17:04 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Vrah v akvárku
Odpověď na příspěvek vložený 17. 04. 2009, 15:27:30 uživatelem rotvice
Fotka uživatele
muž vorech6-wolda
Předmět: Upřesnění
no jestli je to opravdu vrah tak bych podezíral právě čichavce žádná jiná ryba to nemůže dělat
17.04.2009 15:27 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Vrah v akvárku
Odpověď na příspěvek vložený 17. 04. 2009, 14:18:29 uživatelem Gregor administrátor

žena rotvice
Předmět: Upřesnění
Oprava, ne Plata velkoploutvá, ale Živorodka velkoploutvá. Doufám, že to nemoc není, ten čichavec byl večer ještě úplně v pohodě a dnes měl sežranou zadní ploutev a na boku byl taky zraněný. Myslím si že postupně ubývají nejmenší ryby, jelikož teď jsou to právě ti dva čichavci perleťoví.
17.04.2009 14:18 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Vrah v akvárku
Odpověď na příspěvek vložený 17. 04. 2009, 11:47:34 uživatelem rotvice
Fotka uživatele
muž Gregor administrátor
Předmět:
může to bejt i nemoc, ale na to jsou tu větší odborníci než já:-D
17.04.2009 11:47 Okruh: Akvarijní ryby > Téma: Vrah v akvárku

žena rotvice
Předmět: Pomóc!!!
Zdravím všechny, chci Vás tímto poprosit o pomoc, mám v akvárku sestavu rybek, dva čichavce modré, perleťové,krunýřovec modrý, čtyři platy balónové, dvě platy velkoploutvé, bojovnici samečka. Začalo to pavími očky, měla jsem párek a někdo je okousal pak uhynuly, dále jsem měla stádečko neónek, začaly být také okousané, tak jsem je dala kamarádce, a myslela jsem, že bude klid, když tam již nejsou malé rybky, ale dnes ráno, je ožraný čichavec perleťový. Mám podezření na platy velkoploutvé, ale nikdy není vidět, že by něco prováděly, nebo bojovnice? Prosím, poraďte, která ryba by to mohla dělat, než mi "zavraždí" všechny ostatní. Když jsem je kupovala, tak mi v akvaristice řekli, že takováto sestava rybek je vhodná, že jsou všechny mírumilovné. Děkuji moc za radu. Hanka

Příspěvků: 1-10 z celkem 10   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Vyhledávání ve fóru:

Tématické okruhy:

Poslední související příspěvky v diskusním fóru

Nápověda

© AQUAPAGE.cz - akvárium a my

Partnerské weby

Atlas zvířat
RSS RSS
Fórum Názory a připomínky
Chyby a vývoj Hlášení chyb
O webu O webu